Salta al contenuto

Specjalista ds. Sprzedaży Oprogramowania

Kogo szukamy?

Szukamy energicznej, otwartej i gotowej na nowe wyzwania osoby, która dołączy do naszego zespołu Usług Profesjonalnych.

Kim jesteśmy?

Dostarczamy innowacyjne elektronarzędzia, oprogramowanie i usługi dla branży budowlanej na całym świecie. W Hilti tworzymy partnerskie relacje z Klientami, wspólnie poszukując rozwiązań w celu budowania lepszej przyszłości.
Globalnie tworzymy ponad 34, 000 społeczność, nieustannie odkrywając nowe możliwości, wykorzystując swój potencjał, biorąc odpowiedzialność za swój rozwój i długofalowo rozwijając swoją karierę.
Znajdziesz u nas fantastycznych ludzi, których niezależnie od wieku, płci, pochodzenia, osobowości czy doświadczenia łączy wspólny cel i wartości - prawość, odwaga, zaangażowanie i praca zespołowa.

Na czym polega praca na tym stanowisku?

Rola Specjalisty ds. Sprzedaży Oprogramowania polega na prowadzeniu i egzekucji sprzedaży rozwiązań klientom. Osoba na tym stanowisku analizuje potrzeby klientów i oferuje potencjalne rozwiązania, jednocześnie budując relacje z klientami.

Twoje główne zadania:

  • Bieżący kontakt z Klientami z biur projektowych;
  • Pozyskiwanie nowych klientów dla oprogramowania HILTI PROFIS Engineering;
  • Prowadzenie cyklu sprzedaży (E2E), oferowanie propozycji oraz finalizacja kontraktu;
  • Prezentowanie rozwiązań potencjalnym klientom poprzez prowadzenie demonstracji na spotkaniach on-line;

Jesteśmy dumni z otrzymania nagrody Great Place to Work 2023 jako jedno z najlepszych miejsc pracy w Polsce i na świecie.

Co oferujemy?

  • Kompleksowy program wdrożenia (onboarding), gdzie poznasz model biznesowy, pełną ofertę naszych usług i produktów oraz kulturę organizacyjną Hilti;
  • Umowę o pracę;
  • System premiowy;
  • Szeroki pakiet benefitów pracowniczych (tj. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, PPE, dostęp do platformy językowej e-tutor, etc.);
  • Rozwój zawodowy - w Hilti budujesz indywidualną ścieżkę zawodową w oparciu o swoje najmocniejsze strony i osiągnięcia;
  • Szkolenia rozwojowe i działania wzmacniające kompetencję liderskie;
  • Program mentoringowy;
  • Równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym;

Dlaczego warto być częścią zespołu Hilti?

Jesteśmy zgranym zespołem. Kiedy tylko przekroczysz próg naszych drzwi od razu sam się o tym przekonasz i poczujesz niepowtarzalną atmosferę pracy w Hilti.
Jesteśmy pewni, że w każdej innej lokalizacji Hilti poczujesz to samo – jesteśmy prawdziwie globalnym zespołem. Dlatego nie jest istotne, że nie masz wcześniejszego doświadczenia w naszej branży. W Hilti osiągniesz sukces dzięki swoim umiejętnościom, osobowości i pracy zespołowej, a doświadczenie w branży budowlanej to coś, czego się u nas nauczysz!

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów (zaocznych);
  • Doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta (mile widziane);
  • Umiejętności określania potrzeb klienta;
  • Umiejętności zarządzania czasem i ustalania priorytetów;
  • Doświadczenia w sprzedaży oprogramowania (jako dodatkowy atut ,szczególnie w branży inżynieryjnej i budowlanej);

Sales e Customer Service

Costruiamo relazioni solide e di fiducia e supportiamo i nostri clienti nel raggiungere obiettivi importanti.

Visualizza altro